Patifood.com

Royal Clumping Earthen Aroma Toprak Esintisi Kokulu Sodyum Bentonite Kedi Kumu 5 kg

Royal Clumping Earthen Aroma Toprak Esintisi Kokulu Sodyum Bentonite Kedi Kumu 5 kg

17,50 TL
- +

DETAYLAR

Royal Clumping Earthen Aroma Toprak Esintisi Kokulu Kedi Kumu 5 kg;
 
Royal Earthen Aroma Doğal Toprak Kokulu özelliği ile kedilerin rahatsız olmayacağı doğal bir kokudur. Çok hızlı topaklanma ve az kum kullanımı ile uzun süreli kullanım sağlamaktadır.
Antibakteriyel özelliği ile kedileri enfeksiyonlardan korur.Yüksek emici özelliği ile kötü kokuları hızla absorbe eder. Normal kumlardan çok daha uzun süre kullanıldığından ekonomiktir. Bentonit kumu kalsiyum bentonit ve sodyum bentonit olarak ayrışmaktadır. Kalsiyum bentonit beyaz renk sodyum bentonit kahverengi renktedir. Kalsiyum bentonit kendi hacminin 2-3 katı sıvı emmekteyken sodyum bentonit kendi hacminin 8-10 katı kadar sıvıyı emmeKtedir. Sodyum bentonit çok daha fazla sıvıyı emerek kokuyu absorbe etme özelliğine sahiptir. Sodyum bentonit  kullanım açısından daha uzun ömürlü ve daha ekonomiktir. 
 
 Kullanılan Ambalaj Yüzde Yüz geri dönüşümlü doğal dostudur.
 
* Natural Clumping'ın daha özel granülleri sayesinde tüylere yapışmayı en aza indirmektedir.

* Kum kabında bulunan sıvı ve katı atıkların kolay toplanması, her zaman temiz bir görünüm elde edilmesi ve hoş bir koku oluşumunu sağlamaktadır. (Egzotik Çiçek Kokusu)

 * Natural Clumping kum sayesinde, sıradışı topaklanma ve emilim etkisi, yassı olarak dağılarak idrarın kum kutusunun dibine ulaşarak kötü kokuların oluşmasını önlemektedir.

 * Natural Clumping, saf, güvenli ve yüksek kaliteli, birinci sınıf hammaddeler kullanılarak hazırlanmış bir üründür.

 * Natural Clumping kedi kumu, Yüksek topaklanma ve yüksek sıvı emme özelliği sayesinde diğer kedi kumlarına oranla daha az miktarda atık üretmektedir.

 *Antibakteriyel özelliği ile kedileri enfeksiyondan Korumaktadır.

 *Natural Clumping Sodyum Bentonitten üretilmiş yüksek kaliteli kedi kumudur.YORUMLAR

 Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz

Beğeneceğine eminim

Clear Cat Kokusuz İnce Bentonit Kedi Kumu 10 Kg

ClearCat kedi kumu, emiciliği ve topaklanma kabiliyeti yüksek, koku oluşumunu önleme özelliğine sahip doğal bentonit kilden üretilmiştir. Alerjen veya sentetik hiçbir katkı içermez. Yüksek ısıda kurutulduğu için mikrop ve bakteri barındırmamaktadır. Küçük ve parçalanmayan topaklar oluşturur. Kumun diğer tanelerinin ıslanmadan hijyenik bir şekilde kullanıma devam edilebilmesini sağlayarak, uzun ömürlü ve ekonomik bir kullanım sunmaktadır.

Litre = Kilogram şeklinde bulunmakta olup 10 Lt ürünümüz 10 Kilogramdır.

22,00 TL
 İncele