Patifood.com

Pet Tag Art Gri-Siyah Kemik Şekilli Köpek Künyesi

Pet Tag Art Gri-Siyah Kemik Şekilli Köpek Künyesi

35,00 TL
- +

DETAYLAR

Her 3 evcil hayvandan 1 tanesi hayatı boyunca en az 1 defa kaybolmaktadır.

Kaybolan her 2 evcil hayvandan 1 tanesi asla bulunamamaktadır.
Evcil hayvan künyelerinden kullanmak, sevimli dostunuz kaybolduğunda evini daha kolay bulmasına en büyük yardımcı araçtır.
Evcil hayvan künyeleri kimlik görevi görür. Üzerine dostunuzun adı ve kaybolduğunda size ulaşılabilecek bir telefon numarası yazılabilir.

Dostunuza özel olarak hazırlanan, bir yüzüne kaybolması durumunda ulaşılabilecek bir telefon numarası, diğer yüzüne ise dostunuzun adı yazılmış, yüksek kalite alüminyum, asla paslanmayan ve pantograf teknolojisiyle kazınarak yazılmış, yazıları asla silinmeme garantili olan pet künye tasmalardır.

ÖN YÜZÜNE DOSTUNUZUN İSMİNİ YAZIYORUZ.
Arka yüzüne 3 satır yazı yazılabilmektedir.
 

Ölçüler: 

Küçük Kemik Şekilli Tag      Orta Kemik Şekilli Tag            Büyük Kemik Şekilli Tag

       3.1 x 2.1 cm                              3.8 x 2.6 cm                                5 x 3.3 cmKargo Teslim Uyarısı: Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, paket teslim alınmamalı ve Telefon Veya Mail ile birlikte şirketimize bildirilmelidir. TUTANAK TUTULMAMIŞ HİÇBİR HASARLI ve EKSİK ÜRÜN BİLDİRİMİ DİKKATE ALINMAYACAKTIR. Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka Tarafımıza Bildirilmelidir. Şirketimizin haberi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.


YORUMLAR

 Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz