Patifood.com

Jbl Aquaex Set 45-70 Sifon

Jbl Aquaex Set 45-70 Sifon

253,32 TL
- +

DETAYLAR

45-70 cm su yüksekliğine sahip akvaryumlar için dip temizleyici

JBL AquaEx Set 45-70
Akvaryumlar için otomatik emme düzeneğine sahip zemin temizleyici

* Metabolizma ürünlerinin, yem ve bitki artıklarının (döküntü) akvaryumun zemininden emilmesi: 20 ilâ 45 cm yüksekliğindeki suda otomatik emme düzeneğine sahip emme ağızlığı
* Kolay montaj:Hortum emme ağızlığına bağlanır, vanalı hortum kovaya sabitlenir, ağızlık akvaryuma sokulur-Hafif bir silkeleme hareketi ile etkinleştirilir. Döküntü emme ağızlığını akvaryumun taban toprağının içine doğru itin, suyun emiş gücü kiri emer.
* Otomatik emme düzeneği (ağızla emmek gerekmiyor), zor ulaşılan bölgelerin temizliği: Bir kenarı köşeli yuvarlak kesit, emiş gücünü ayarlamak için temizleme pençesi, iç çap 40 mm
* Bitki ve balıkların yanlışlıkla emilmesini önlemek için koruyucu süzgeç
* Boy: 45 - 70 cm, Ø 40 mm, 2 m hortum (12/16 mm), 2 adet hortum mandalı, musluk dahil

Dibe çöken pislikler
Yem, bitki artıkları ve metabolizma ürünleri akvaryumun tabanında kirlilik (döküntü) oluşturur. Akvaryumdaki oksijen eksildiğinde, bu döküntülere bağlı olarak zeminin çürümesi tehlikesi söz konusu olur. Çürüme akvaryum sakinlerinin sağlığını tehlikeye sokar. Bu nedenle akvaryumun zemininin düzenli aralıklarla temizlenmesi yararlıdır.

Kolay kullanım
Hortumun bir ucunu vanaya diğer ucunu döküntü emme başlığına bağlayın. Hortumun vanalı ucunu bir mandalla kovaya sabitleyin. Mandal hortumun kovadan dışarı kaymasını önler. Zemin temizleyiciyi suya sokun ve hafifçe sallayarak etkinleştirin (ağzınızla emmenize gerek yoktur). Döküntü emme ağızlığını bölge bölge tabandaki çakılın içinde gezdirin. Sonlandırmak için emme ağızlığını mandalla akvaryumun kenarına sabitleyin ve vanayı kapatın.

Derinlemesine temizlik
Döküntü emme ağızlığının küçük ve yuvarlak kesiti zor ulaşılan yerlerin de temizlenmesine olanak tanır. Ağızlığın köşeli kenarı köşelerin de temizlenmesini sağlar. Emme gücü emicinin ağzındaki çatallı bölüm aracılığıyla ayarlanabilir.

Tehlikesiz uygulama
Döküntü emme ağızlığında bulunan koruyucu süzgeç sayesinde balıkların veya bitkilerin yanlışlıkla emilmesi olanaksızdır.


YORUMLAR

 Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz