Patifood.com

Ferplast Domus Köpek Kulübesi Extra Büyük 110 X 99 X 91 Cm

Ferplast Domus Köpek Kulübesi Extra Büyük 110 X 99 X 91 Cm

1.416,00 TL
- +

DETAYLAR

Ferplast Domus Köpek Kulübesi Büyük 102 X 84 X 79 Cm;
 

 

Köpekler için özel olarak tasarlanmış çam ağacından imal köpek kulübesi.Çatı malzemesi özel olarak ısıyı yansıtma özelliğindedir.Ayrıca suyu geçirmeyen bir metaryel ile çatı kaplanmıştır. 

  Dünyaca ünlü Ferplast'ın ürettiği köpek kulübeleri sayesinde sevimli dostlarımızın keyfine diyecek yok. Ferplast köpek kulübeleri hem sıcaktan hem de soğuktan etkili bir korunma sağlıyor. Kolaylıkla temizlenebilmesi için iki ayrı parça halinde üretilen ve üst kısmı ayrılabilen Ferplast  köpek kulübeleri aynı zamanda güneşin zararlı UV ışınlarını da süzüyor. Tahta kulübelerdeki bakteri ve mikrop oluşumu sorunu da Ferplast  ile ortadan kalkıyor. Ferplast  köpek kulübelerinde kullanılan özel plastik malzeme sayesinde kulübeyi kolaylıkla temizleyebiliyor ve böylece bakteri ile mikrop oluşumunu engelleyebiliyorsunuz.


Zemine sabitlenebilme özelliğiyle köpek sahiplerine büyük kolaylık sunan Ferplast  köpek kulübeleri, çarpma ve darbelere karşı da son derece dayanıklı. bu da köpek kulübesinin uzun yılla boyunca sorunsuzca kullanılabilmesini mümkün kılıyor. Kulübenin girişinde yer alan ve özel olarak tasarlanmış kafa dayanağı ise sevimli dostunuzun rahatını pekiştiriyor.

Ebatları: 102 x 84 x 79 cm 

De monte şekilde paketlenmiş kurulumu kolaydır.
Sağlamlığı Ferplast kalitesiyle tescillenmiştir.


 YORUMLAR

 Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz