Patifood.com

Benefit New Born Multi Dog Tavuklu Yavru Köpek Maması 400+400 Gr

Benefit New Born Multi Dog Tavuklu Yavru Köpek Maması 400+400 Gr

25,00 TL
- +

DETAYLAR

Benefit New Born Multi Dog Tavuklu Yavru Köpek Maması 400+400 Gr
 
Benefit New Born köpeklerin sağlıklı ve dengeli beslenmesi için gereksinim duydukları esansiyel besin maddelerinin tamamını karşılayacak içeriğe sahiptir. Köpeğinizin günlük enerji ihtiyacını karşılayacak kadar Benefit New Born, tüketmesi tüm besin ihtiyaçlarını karşılaması için yeterlidir.
 
Köpeklerin bağışıklık sistemi ile ilgili vitamin, mineral ve aminoasitleri tam olarak içeren Benefit New Born, ilave Beta Glukan katkısı ile hastalıklara karşı direnci daha da üst seviyelere çıkarmaktadır. 
 
Benefit New Born, köpeklerin gerek büyüme dönemlerinde gerekse aktif olarak kaslarını kullandıkları gelişme döneminde kas yapıları ve kas metabolizmaları için gerekli olan amino asitleri, mineralleri ve vitaminleri tam olarak içermektedir. Benefit New Born, yüksek kaliteli içeriği ve içinde bulunan Yucca özü katkısı ile köpeklerde dışkının kötü kokmasını azaltan bir yapıya sahiptir.
 
İçindekiler : Et ve et ürünleri(tavuk eti %35), mısır, buğday kepeği, buğday, tavuk yağı, balık ve balık ürünleri(somon %4), kurutulmuş şeker pancarı, pirinç, hayvansal ve bitkisel protein ekstratları, mayalar, aromalar, mineraller, antioksidanlar ve koruyucular.


YORUMLAR

 Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz